Śląski OZŻ

Kadra wojewódzka zawodników

Lp.

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

Nazwa klubu

Klasa regatowa

Trener klubowy

Forma szkolenia

1.

Hanslik

Olga

2003

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM

2.

Kaplita

Zuzanna

2002

UKS Silesia

Optimist

Jakub Niziński

KWM

3.

Okularczyk

Hanna

2003

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM

4.

Węgrzyński

Piotr

2003

SYC Zefir Drakkar

Optimist

Robert Grabski

KWM

5.

Grabski

Piotr

2005

SYC Zefir Drakkar

Optimist

Robert Grabski

KWM

6.

Koczar

Hanna

2003

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM

7.

Smyczek

Elżbieta

2002

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM

8.

Procek

Tomasz

2003

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM

9.

Szczygielski

Aleksander

2002

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM

10.

Siergiej

Karolina

2002

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM

11.

Kasprzycka

Kamila

2001

UKS Silesia

Optimist

Agnieszka Węglowska

KWM

12.

Kowalczyk

Malwina

2003

JK Pogoria III

Optimist

Kinga Majchrowska

KWM

13.

Kozubowicz

Julia

2004

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM

14.

Grudzień

Danuta

2005

JK Pogoria III

Optimist

Kinga Majchrowska

KWM

15.

Węglowska

Łucja

2003

UKS Silesia

Optimist

Jakub Niziński

KWM

16.

Wojtas

Wiktor

2003

UKS Silesia

Optimist

Jakub Niziński

KWM

17.

Stefan

Borek

2001

UKS Silesia

Optimist

Agnieszka Węglowska

KWM

18.

Kaplita

Jakub

2004

UKS Silesia

Optimist

Jakub Niziński

KWM-r

19.

Szpor

Krystyna

2006

UKS Silesia

Optimist

Jakub Niziński

KWM-r

20.

Tokarczyk

Michał

2004

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM-r

21.

Labocha

Igor

2002

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM-r

22.

Bartoniek

Grzegorz

2004

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM-r

23.

Hartel

Jan

2002

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM-r

24.

Mierzwa

Bartłomiej

2003

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM-r

25.

Jabłoński

Filip

2002

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM-r

26.

Szymański

Robert

2003

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM-r

27.

Gonciarz

Michał

2004

JK Pogoria III

Optimist

Kinga Majchrowska

KWM-r

28.

Pytlik

Nikodem

2003

JK Pogoria III

Optimist

Kinga Majchrowska

KWM-r

29.

Łypaczewska

Nina

2003

KW LOK Garland

Optimist

Kamil Stęplowski

KWM-r

30.

Zając

Zofia

2002

UKŻ MORiS

Optimist

Marian Krupa

KWM-r

31.

Zając

Paweł

2004

UKŻ MORiS

Optimist

Marian Krupa

KWM-r

32.

Maj

Oliwier

2003

UKS Pogoria

Optimist

Patryk Jeliński

KWM-r

33.

Mamcarz

Krzysztof

2003

KS Energetyk

Optimist

Kamil Mamcarz

KWM-r

34.

Tomczyk

Karolina

2004

TS Kuźnia

Optimist

Agata Piecha

KWM-r

 

 

Jesteś tutaj: Home Regaty Kadra wojewódzka zawodników